Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Aerolinka Job Air přestala létat

Ilustrační fotoČeská aerolinka Job Air – Central Connect Airlines (CCA) – přestala létat na všech svých linkách. O zákazníky ostravské letecké společnosti se hodlá postarat ČSA. Ty v tuto chvíli neprodávají letenky na přerušených trasách. ČSA pomůže těm, kteří díky vzniklé situaci zůstali v zahraničí. Během příštích dnů je přepraví zpět. Job Air létal do měst Lublaň, Ostrava, Krakov, Berlín, Hannover a Stuttgart.

Přerušení provozu by mělo být dočasné. Po restrukturalizaci společnosti bude provoz obnoven. Aspoň tak to sdělila společnost CCA. Termín však není upřesněn.

Job Air vznikl v roce 1993. Sídlo má aerolinka na ostravském letišti v Mošnově. K roku 2010 měla letecká společnost 10 letadel. Letos v dubnu podal Job Air sám na sebe insolvenční návrh. Do úpadku soud aerolinku poslal v minulém měsíci.

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 19.06.2012


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.