Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Aktuality z pražského letiště

Ilustrační fotoItalská nízkonákladová letecká společnost Wind Jet zahájí od 29.3.2011 nové přímé spojení mezi Prahou a Rimini, které nahradí současný spoj Praha-Forli. Nová linka bude provozována dvakrát týdně - v úterý a v pátek, od 9.5.2011 pak v pondělí a v pátek letadly typu Airbus A320 pro 180 cestujících. Společnost Wind Jet v italském Rimini otevírá svoji novou základnu, ze které budou vypravovány spoje do 12 destinací. Cestující z Prahy budou mít možnost využít zejména návazných letů do Katánie a Palerma.

Nově také bude letecká společnost Air Italy od 28.5. do 17.9.2011 provozovat pravidelné charterové spojení mezi kanadským letištěm Hamilton u Toronta a Prahou. Let bude operován letadlem B767-200ER v konfiguraci 10 sedadel v business třídě a 199 v ekonomické třídě. Air Italy bude let provozovat pro kanadskou cestovní kancelář Panorama Travel&Tours každou sobotu.

Novou informací také je, že Letiště Praha přišlo během minulého roku o necelých 100 tis. cestujících. V minulém roce letiště odbavilo 11 556 858 cestujících a to je úbytek o přibližně 0,7%. Pro rok 2011 očekává vedení letiště růst počtu cestujících a to až 2%.

Vložil/a: Daniel Česák 31.01.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!