Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Aktuality z pražského letiště

Ilustrační fotoItalská nízkonákladová letecká společnost Wind Jet zahájí od 29.3.2011 nové přímé spojení mezi Prahou a Rimini, které nahradí současný spoj Praha-Forli. Nová linka bude provozována dvakrát týdně - v úterý a v pátek, od 9.5.2011 pak v pondělí a v pátek letadly typu Airbus A320 pro 180 cestujících. Společnost Wind Jet v italském Rimini otevírá svoji novou základnu, ze které budou vypravovány spoje do 12 destinací. Cestující z Prahy budou mít možnost využít zejména návazných letů do Katánie a Palerma.

Nově také bude letecká společnost Air Italy od 28.5. do 17.9.2011 provozovat pravidelné charterové spojení mezi kanadským letištěm Hamilton u Toronta a Prahou. Let bude operován letadlem B767-200ER v konfiguraci 10 sedadel v business třídě a 199 v ekonomické třídě. Air Italy bude let provozovat pro kanadskou cestovní kancelář Panorama Travel&Tours každou sobotu.

Novou informací také je, že Letiště Praha přišlo během minulého roku o necelých 100 tis. cestujících. V minulém roce letiště odbavilo 11 556 858 cestujících a to je úbytek o přibližně 0,7%. Pro rok 2011 očekává vedení letiště růst počtu cestujících a to až 2%.

Vložil/a: Daniel Česák 31.01.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.