Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Austria Airlines bude létat do Bagdádu

Ilustrační fotoOd 31.10.2010 plánují Austrian Airlines zahájení pravidelného provozu na lince Vídeň-Bagdád-Vídeň. Předpokladem je pozitivní bezpečnostní situace. Lety budou provozovány 4x týdně s letovým řádem, který umožňuje velice dobré návazné spojení z/do Prahy. V letadlech typu Airbus A320 s naším Premium Servisem si cestující v Business třídě budou užívat stejně vysoký komfort jako na dálkovém letu.

Navíc aktuálně Austria airlines nabízí slevu 50% ve svém Austrian Jetshopu, kde můžete nakoupit tašky, kufry, modely letadel a jiné drobnosti na cesty.

 

Vložil/a: Daniel Česák 17.08.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Plánujete se potápět v zahraničí? Nezapomeňte si sjednat pojištění potápění. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!

Rádi cestujete do Chorvatska? A pro letošek ještě žádnou dovolenou nemáte vybranou, zkuste se podívat na aktuální last minute dovolenou v Chorvatsku a vyberte si dovolenou podle svého gusta.