Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Britská Flybe zahájila prodej letenek na lince mezi Prahou a Southendem u Londýna

en.wikipedia.orgAerolinka Flybe zahájila před pár dny prodej letenek na nové lince spojující pražskou Ruzyni a Letiště Southend (SEN), které leží  58 km na východ od britské metropole, v hrabství Essex.

Cesta vlakem ze Southendu do centra britské metropole trvá zhruba hodinu.

Toto letecké spojení bude v provozu od 8. 5. 2017. Společnost Flybe společně se Stobart Air bude lety na této lince nabízet každý den, kromě úterý a soboty.

Cena jednosměrné letenky začíná na 22 Euro / 540 Kč v nejnižší třídě s označením “Just the Flight”. Tento tarif zahrnuje převoz kabinového zavazadla do max. 7 kg a velikosti 49cm x 37cm x 22cm. A doba letu je 1h 55m.

 

en.wikipedia.org

 

Pasažéři na cestě z pražské Ruzyně do Londýna budou mít nově na výběr z pěti londýnských aeroportů: Heathrow, Luton, Stansted, Gatwick a nově Southend.

Nejčastěji létají na tyto vzdušné přístavy z Prahy dopravci: British Airways, Wizzair, Ryanair, ČSA, Smartwings a Easyjet.

Více informací a rezervace na webu www.flybe.com

Cena zpátečního letu: 60 Euro / 1 620 Kč

Výběr letenky

 

Vložil/a: Daniel Česák 25.12.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.