Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Bude Ryanair létat do Turecka?

RyanairZatím sice nejde o potvrzenou zprávu, ale server TravelWeekly.co.uk uvedl, že nízkonákladový dopravce Ryanair plánuje v příštím roce rozšířit či zavést úplně nové lety do Norska, Portugalska, Itálie, Řecka (že by Ryanair začal létat na Korfu či Krétu?), Bulharska, Kypr, Tuniska a Turecka.

Podle vyjádření Ken O´Toole, Ryanair příští rok získá 22 nových letadel a 13 z nich určitě plánuje uvést do provozu k přepravě cestujících.  Ihned po zveřejnění těchto slov se začalo na internetu hlavně hovořit o nových letech Ryanairu do Turecka. Města jako Istanbul či Antalya by se pro irského dopravce mohla stát zlatou žílou. Antalya bývá oblíbená zvláště v létě, kdy spousta Evropanů tráví svou dovolenou v této oblasti.

Jde o poměrně teplou oblast – např. i v těchto chmurných listopadových dnech je ve městě Antalya teplota okolo 24 stupňů.

Uvítali byste pravidelnou linku Ryanairu do Turecka? Diskutovat můžete zde.

Sbíráme pro vás akční levné letenky nejen Ryanairu pravidelně. Registrujte se zdarma, a budeme vás pravidelně informovat o nejlevnějších letenkách na českém a slovenském trhu.

Vložil/a: Daniel Česák 13.11.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.