Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Český dopravce zahájí provoz linky Ostrava - Praha - Düsseldorf

ČSA, cs.wikipedia.orgČSA bude od 1. března 2015 provozovat novou linku z ostravského letiště Leoše Janáčka přes Prahu do německého Düsseldorfu. Nová linka bude v provozu třikrát týdně.

Z Ostravy budou letadla odlétat v 5:30, mezi 6:30 a 6:55 je naplánováno krátké mezipřistání v Praze. V 8:35 už by letadlo mělo přistávat na letišti v Düsseldorfu. Krátké mezipřistání bude využito k nástupu cestujících z Prahy nebo popřípadě výstupu cestujících na trase Ostrava – Praha. Lety budou odbavovány každé úterý, čtvrtek a pátek. Lety z Düsseldorfu budou odbavovány ve středu, pátek a neděli a odlet bude ve 20:00. Cestující budou v Praze ve 21:35 a v Ostravě okolo 23. hodiny. Prodej letenek byl zahájen 12.1. 2015.

Vložil/a: Daniel Česák 14.01.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.