Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Co se šeptá o Ryanairu

Ilustrační fotoDneska bychom se s vámi podělili o několik nepotvrzených informací, neboli klepů o irském Ryanairu. První zpráva nás zavede do Maďarska. Dle serveru realdeal.hu se totiž Ryanair vrátí do Budapeště, odkud aerolinka odešla zhruba ve stejné době, jako z Prahy. Ještě by nás potěšilo, kdyby se Ryanair udobřil s pražským letištěm.

Další zpráva hovoří o tom, že Ryanair jedná s třemi novými letišti v Itálii o zavedení nových linek. Konkrétní názvy letišť se na světlo světa nedostaly. A do třetice - vypadá to, že naši severní sousedé se dočkají základny ve Wroclavy, případně přibudou nové trasy z tohoto města. Již nyní Ryanair provozuje z Wroclavy 15 tras. Z Wroclavy vás Ryanair dopraví např. do Glasgowu, Malagy, Bologně či Barcelony.

Aktualizace: Nová základna Ryanairu bude ve Wroclavi, více zde.

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 18.10.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.