Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

ČSA budou propouštět, klesá jim počet cestujících

Ilustrační fotoČSA dnes oznámily, že dojde k propouštění až 100 pilotů. Podle tiskové zprávy je důvodem propouštění, přesun jedenácti letadel do pronájmu HOLIDAYS Czech Airlines. Odchody nadbytečných pilotů budou probíhat postupně. Část z nich obdrží výpověď již v tomto týdnu, další budou v této věci oslovováni v následujících týdnech.

K této tiskové zprávě ještě dodáváme, že ČSA stále klesá počet přepravených osob. Za měsíc říjen společnost přepravila o téměř 15% méně cestujících a očekává se, že na konci roku bude ve ztrátě. ČSA poměrně rychle dostihuje - v počtu přepravených osob - maďarský Malev. Jen pro zajímavost, irský Ryanair přepravil za říjen 2011 7,27 mil. cestujících (vzrůst oproti minulému roku o téměř 4%), britský easyjet přepravil 4,9 mil cestujících (7,8% vzrůst).

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 05.12.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.