Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

ČSA nebudou létat na Heathrow

Ilustrační foto. ČSA vykazují růst. Letenky zdražují, ale mi stále sbíráme pro vás nejlevnější letenky.Ztrátový český letecký dopravce, ČSA, opustí letiště Heathrow v Londýně. Toto lukrativní letiště, které je jednim z nejdůležitějších leteckých uzlů Evropy, je pro ČSA příliš drahé. Náhražkou za Heathrow by se mohlo stát letiště Gatwick, Luton či Stansted. Tato letiště jsou především využívaná nízkonákladovými dopravci. Například na letiště Luton létá Wizzair či Ryanair. Gatwick je pro změnu v obležení letadel společnosti EasyJet.

Díky změně letiště by se ČSA mohli dočkat doplatku až 400 mil. korun. Na druhou stranu, cestujícím stoupnou náklady na dopravu z letiště do centra Londýna.

Zdroj: deník E15

Vložil/a: Daniel Česák 09.08.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.