Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Čtvrteční stávka neomezí provoz letiště v Praze

Ilustrační fotoZítřejší plánovaná stávka by neměla ochromit letiště Praha. Letiště Praha vydalo prohlášení, ve kterém vyzývá, aby cestující počítali s možností komplikace dopravy na letiště. Cestující by si měli nechat dostatečnou časovou rezervu na dopravení se na letiště.

Letiště Praha zajistí kyvadlovou autobusovou dopravu pro cestující. Autobusy označené logem Letiště Praha budou odjíždět z Prahy ze stanice Metra A Dejvická, z autobusové zastávky 119 a ze stanice Metra B Zličín, z autobusové zastávky 100. K dopravě z letiště budou autobusy přistaveny na výstupní stanici autobusů linky 119 před Parkingem C. První autobus vyjede ze stanic metra Dejvická a Zličín ve čtvrtek, 16.6.2011 ve 3:20 ráno. Do autobusu mohou nastoupit cestující s platnou vytištěnou letenkou, cestovní smlouvou na odlet v tento den nebo zaměstnanci s ID kartou vydanou Letištěm Praha.

 

Vložil/a: Daniel Česák 15.06.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.