Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Do dalších 8 nových destinací v letní sezóně s ČSA

ČSA, cs.wikipedia.orgČSA oznámily otevření dalších 8 nových linek od letní sezóny 2015. Nově bude Praha spojena s německým Stuttgartem (viz. náš předešlý článek). Dále přibude spojení se švýcarskou Ženevou, polskými městy Poznaň a Gdaňsk. Také zaletíte přímo z Prahy do italských Benátek, či norského Kristiansandemu. Do Švédska byly otevřeny 2 nové linky. Praha bude propojena s městy Linköping a Växjö.

Do Polska budou odbavovány lety 4x týdně, každé pondělí, středu, pátek a neděli. Do Ženevy a Stuttgartu poletíte každé úterý, čtvrtek a neděli. Třikrát týdně bude v provozu linka na trase Praha – Benátky, a to ve středu, čtvrtek a neděli. Do Norska a Švédska bude ČSA létat 2x týdně. Ve čtvrtek a v neděli do Kristiansandemu. V pondělí a v pátek do švédských měst Linköping a Växjö.

Více informací na stránkách ČSA.

Vložil/a: Martina Zemanová 17.02.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.