Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Do sedmi nových destinací s ČSA již v letní sezóně 2015

ČSA, cs.wikipedia.orgČSA bude koncem jara a začátkem léta 2015 zavádět nové pravidelné linky do 7 destinací v Evropě. Přibydou letenky do západní, severní a jižní Evropy a také do Ruska. Nové letenky budou v prodeji již ode dneška. A kam se teď nově podíváte? Poletíte do Švédska, Dánska, Ruska, Španělska, Itálie a Irska.

Rusko

V Rusku budou otevřeny hned 2 nové linky. První z nich bude do Kazaně a druhá do Kalingradu. Obě budou otevřeny na konce března 2015 a budou v provozu celoročně.

Západní Evropa

Dále se nově s ČSA vypravíte i do irského Corku. Linka bude zprovozněna 14. května 2015 a ceny jednosměrné letenky budou začínat na 3088 Kč. Za zpáteční pak zaplatíte 5876 Kč.

Jižní Evropa

Do španělského Bilbaa můžete vyrazit od 1. června. Tato trasa bude v provozu pouze v hlavní letní sezóně, a to do 30. září. Zpáteční letenka do Bilbaa vás přijde na 5614 Kč. Po čtyřech letech se také český dopravce vrací na linku Praha-Boloň. Bude ji operovat celoročně 4x týdně již od 29. března.

Severní Evropa

Na sever Evropy zaletíte do Osla a také do dánského Billundu. Obě linky budou v provozu od 30. března. Linku do Osla plánuje dopravce provozovat celoročně s přidáním dvou zpátečních letů na konci května. Zpáteční letenka do Osla vás bude stát necelých 5000 Kč. Za letenku do Dánska zaplatíte 5717 Kč za zpáteční let včetně poplatků.

Tak kam v létě poletíte?

 

 

Letové řády:

Letový řád 1

Letový řád 2

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 20.11.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.