Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Domluvte se po celém světě

LanguagesNenechte si řídit život na organizovaných zájezdech, nebojte se vyrazit na dovolenou na vlastní pěst. Pokud umíte anglicky, domluvíte se prakticky kdekoliv na světě. Zažijete svobodu cestování, ušetříte a uvidíte místa, na která byste se s průvodcem nedostali.

Každý správný dobrodruh nebo cestovatel má hrůzu z organizovaných zájezdů od cestovních kanceláří, které vás odvezou na místo, zajistí vám hotel, jídlo a lehátko se slunečníkem. Svoboda při cestování je totiž nepopsatelná. Díky samostatnosti se nejen mnohé naučíte, ale kolikrát objevíte místa, o kterých by se vám ani nesnilo, protože to jsou místní, kteří vám doporučí krásné přírodní scenérie, kouzelnou uměleckou čtvrť ve městě nebo levnou a výbornou kavárničku s výhledem na město a klidným posezením.

Naučte se anglicky

 

Místní vám poradí

Z vlastní zkušenosti víte, že byste si na Staroměstském náměstí do restaurace nesedli, protože to nejlevnější, co mají v jídelním lístku, je pití a stojí okolo 100 Kč, a ani kvalita jídla ceně neodpovídá. K tomu abyste mohli objevovat skryté krásy v cizích zemích, vyspat se za pár korun a dosyta se najíst v typické restauraci, ale potřebujete ovládat cizí jazyk. Místní vám totiž poradí kam se vydat na výlet, kde se najíst a kde přespat. Domluvit se takzvaně „rukama a nohama“ dokážeme všichni, ale není jednodušší dorozumět se bez problému? Angličtinu oceníte kromě cest také v práci i osobním životě. Přihlaste se do některého z kurzů angličtiny v jazykové škole Wall Street English a my vás naučíme speakovat skoro jako rodilého mluvčího.

I love English

Naučte se anglicky

Studovat u nás můžete jednotlivě či ve skupinách, online či offline. Pro podnikatele máme kurzy obchodní angličtiny, myslíme i na děti a mládež, takže nabízíme kurzy i pro ně. Pro šikovnější jedince je k dispozici i možnost udělat si některý z certifikátů angličtiny. Je nám jasné, že každý z vás má jinou úroveň angličtiny, proto vám připravíme výuku přímo na triko.

Vložil/a: Martina Zemanová 27.07.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.