Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Easyjet bude létat do Basileje

Easyjet, cs.wikipedia.orgNízkonákladový dopravce Easyjet bude od 25. října 2015 vypravovat lety z pražského letiště do švýcarské Basileje. Lety budou odbavovány 3x týdně, a to vždy ve středu, pátek a neděli. Letenky jsou v prodeji od dnešního dne na stránkách dopravce.

Basilej má výhodnou polohu, neboť leží kousek od hranic s Německem a Francií, čehož můžete využít a levné letenka do Basileje se může stát vaší vstupenkou nejen do Švýcarska, ale i sousedních států.


Basilej je krásné historické město, které určitě stojí za návštěvu. V roce 1212 byla právě v Basileji podepsána Zlatá bula sicilská, která zajišťovala českým panovníkům dědičnost českého trůnu.

V Basileji neopoměňte navštívit katedrálu Münster, gotickou městskou bránu Spalentor, která bývala dříve součástí městského opevnění. V zimě jsou zde nádherné vánoční trhy. Ve městě je celá řada středověkých domů a historické jádro vás zcela přenese do středověku.

 

Basilej, en.wikipedia.org

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 07.07.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.