Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Easyjet bude létat do Basileje

Easyjet, cs.wikipedia.orgNízkonákladový dopravce Easyjet bude od 25. října 2015 vypravovat lety z pražského letiště do švýcarské Basileje. Lety budou odbavovány 3x týdně, a to vždy ve středu, pátek a neděli. Letenky jsou v prodeji od dnešního dne na stránkách dopravce.

Basilej má výhodnou polohu, neboť leží kousek od hranic s Německem a Francií, čehož můžete využít a levné letenka do Basileje se může stát vaší vstupenkou nejen do Švýcarska, ale i sousedních států.


Basilej je krásné historické město, které určitě stojí za návštěvu. V roce 1212 byla právě v Basileji podepsána Zlatá bula sicilská, která zajišťovala českým panovníkům dědičnost českého trůnu.

V Basileji neopoměňte navštívit katedrálu Münster, gotickou městskou bránu Spalentor, která bývala dříve součástí městského opevnění. V zimě jsou zde nádherné vánoční trhy. Ve městě je celá řada středověkých domů a historické jádro vás zcela přenese do středověku.

 

Basilej, en.wikipedia.org

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 07.07.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!