Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Easyjet bude létat na londýnské letiště Southend

Ilustrační fotoEasyJet otevře od dubna 2012 novou základnu na letišti Londýn Southend. Největší letecká společnost Spojeného království zde bude létat se třemi letadly A319 a zaměstná více než 150 pracovníků. EasyJet předpokládá, že za první rok přepraví na tomto letišti okolo 800 000 cestujících.

Každý týden bude na letišti Londýn Southend odbaveno sedmdesát letů easyJet, přičemž si cestující budou moci vybrat z přibližně deseti evropských destinací, jako např. Barcelona, Faro a Ibiza. Letenky bude možné koupit od konce července 2011.

„Jsme nadšeni, že jako 20. základnu easyJet otevřeme právě letiště Londýn Southend. Letiště je na fantastickém místě jen kousek od Londýna a nabízí rychlé železniční spojení do centra města. Jedná se o jedinečnou příležitost nabídnout cestujícím prvotřídní servis, kdy se dostanou z letadla na vlak za patnáct minut,“ řekla Catherine Lynn, ředitelka péče o zákazníky společnosti easyJet.

Nová kontrolní věž už je v provozu, práce na rozšíření ranveje právě probíhají, nový terminál má být dokončen na podzim 2011 a v roce 2012 bude otevřen nový hotel. „To všechno dělá z letiště Londýn Southend ideální vstupní bránu pro podnikatele i rekreační cestující z celé Evropy, což nás přibližuje našemu cíli odbavovat přes dva miliony cestujících ročně,“ řekl Alastair Welch, výkonný ředitel letiště Londýn Southend.

 

Vložil/a: Daniel Česák 21.06.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.