Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Easyjet přestavil svůj Flight Tracker

Ilustrační fotoCestující společnosti easyJet mají nyní přístup k nejaktuálnějším informacím o svém letu. Nový nástroj Flight Tracker totiž aktualizuje data minutu po minutě.

 

Flight Tracker umožňuje cestujícím vyrážejícím na letní dovolenou nebo obchodní jednání získat aktuální informace o jejich letu až 48 hodin před odletem i cestou na letiště. Kromě klasických informací o času odletu a příletu poskytuje Flight Tracker pasažérům společnosti easyJet také doplňující informace přímo z centra řízení provozu - z letiště Londýn Luton. Systém je považován za první svého druhu na trhu – žádná jiná letecká společnost nenabízí informace masově a zároveň na individuální úrovni. easyJet začal testovat Flight Tracker v únoru 2013, od té doby ho na www.easyjet.com/en/flight-tracker využilo skoro 3,5 milionu cestujících, kteří chtěli zjistit informace o svém letu.

 

„Flight Tracker je opravdovou inovací ve světě letectví a nyní je dostupný všem cestujícím easyJet prostřednictvím naší webové stránky, easyJet aplikace nebo mobilního telefonu. Zákazníkům, jejich přátelům a rodině, přináší tento nástroj klid, když jim umožňuje kontrolovat stav jejich letu cestou na letiště, při nepříznivém počasí či v době stávky,“ říká Peter Duffy, marketingový ředitel společnosti easyJet.

 

Během hlavní letní sezóny bude Flight Tracker monitorovat až 214 letadel easyJet přepravujících stovky tisíc turistů napříč Evropou, po středním Východě, severní Africe a Rusku. Aktuality ohledně jednoho letu, všech letů z konkrétního letiště nebo každého letu jsou dostupné během několika málo vteřin.

 

„easyJet je jednou z leteckých společností létajících na čas. Víme ale, že ve vzácném případě, kdy je let zpožděn, je zásadní, aby naši cestující měli ty nejaktuálnější informace. Proto dáváme cestujícím easyJet možnost přístupu k nejnovějším aktualizacím přímo z našeho řídícího centra,“ říká Petr Duffy a dodává: „Flight Tracker je už nyní neuvěřitelně populární. Během pouhých pěti měsíců stránku navštívilo skoro 3,5 milionu uživatelů 5 milionkrát. S potěšením nyní nabízíme Flight Tracker skrze naši webovou stránku, mobilní telefon a naší oceněnou aplikaci pasažérům easyJet napříč celou Evropou.“

 

Flight Tracker je dostupný v aplikaci easyJet, která cestujícím zároveň umožňuje stáhnout mobilní letenku do svého telefonu. Tato oceněná aplikace již byla stažena více než 5,4 milionkrát a od května přes ni bylo staženo více než 100 000 mobilních letenek. Aplikace je k dispozici zde: http://www.easyjet.com/mobile.

 

TZ easyjet

Vložil/a: Daniel Česák 16.07.2013


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.