Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Easyjet připravuje rezervaci sedadel

Ilustrační fotoEasyJet oznámil, že bude na vybraných linkách od jara 2012 testovat nový způsob rezervace míst v letadle. Nyní easyJet používá systém bez rezervace, kdy si cestující místo v letadle vybere až přímo na palubě letadla. Jako první nastupují a vybírají si sedadla lidé, kteří si zaplatili urychlený nástup do letadla a ti, kteří cestují s dětmi. Podobně to funguje u společností Wizzair či Ryanair.

Na zkušebních letech budou mít všichni pasažéři přidělené určité sedadlo. easyJet předpokládá, že o některá místa bude velký zájem – například o sedadla v první řadě nebo ta s větším prostorem na nohy v řadách u východů nad křídly letadla. Cestující, kteří by měli o taková nebo kterákoli jiná preferovaná místa zájem, si je budou moci v předstihu koupit.

Toto je další příklad toho, jak se easyJet snaží učinit cestování snadným a dostupným pro všechny. Těšíme se na odezvu od cestujících a výsledky tohoto pokusu. Do plného provozu tento systém uvedeme, pouze pokud bude fungovat bezproblémově a zvýší se spokojenost cestujících. Pokud tyto podmínky nebude splňovat, tento systém nezavedeme,“ uvedla Carolyn McCall, generální ředitelka společnosti easyJet.

 

Zdroj: tisková zpráva easyjet

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 21.11.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.