Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Easyjet připravuje rezervaci sedadel

Ilustrační fotoEasyJet oznámil, že bude na vybraných linkách od jara 2012 testovat nový způsob rezervace míst v letadle. Nyní easyJet používá systém bez rezervace, kdy si cestující místo v letadle vybere až přímo na palubě letadla. Jako první nastupují a vybírají si sedadla lidé, kteří si zaplatili urychlený nástup do letadla a ti, kteří cestují s dětmi. Podobně to funguje u společností Wizzair či Ryanair.

Na zkušebních letech budou mít všichni pasažéři přidělené určité sedadlo. easyJet předpokládá, že o některá místa bude velký zájem – například o sedadla v první řadě nebo ta s větším prostorem na nohy v řadách u východů nad křídly letadla. Cestující, kteří by měli o taková nebo kterákoli jiná preferovaná místa zájem, si je budou moci v předstihu koupit.

Toto je další příklad toho, jak se easyJet snaží učinit cestování snadným a dostupným pro všechny. Těšíme se na odezvu od cestujících a výsledky tohoto pokusu. Do plného provozu tento systém uvedeme, pouze pokud bude fungovat bezproblémově a zvýší se spokojenost cestujících. Pokud tyto podmínky nebude splňovat, tento systém nezavedeme,“ uvedla Carolyn McCall, generální ředitelka společnosti easyJet.

 

Zdroj: tisková zpráva easyjet

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 21.11.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!