Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Emirates airlines přidávají linky s A380kou

EmiratesEmirates airlines chce přidat další destinaci, na kterou bude posílat svá letadla Airbus A380. Touto trasou by měla být Dubaj - Hong Kong. Emirates mají celkem 12 letadel A380 v provozu a 78 jich má objednáno. 

A co Emirates nabízí v letadlech Airbus A380? Tak například koupelnu, bary, lůžka, promítání filmů apod. Airbus A380 je v současné době největší osobní dopravní letadlo světa. Letadlo má dvě paluby, je poháněno čtyřmi dvouprodovými motory. Letadlem lze přepravit až 853 cestujících. Rozpětí křídel má téměř 80 metrů.

S letadlem A380 se setkáte na trasách z Dubaje do Paříže, Jeddah, Toronta, Soulu, Bangkoku, Sydney, Aucklandu, Pekingu a do Londýna Heathrow. Během podzimu ještě budou letadla nasazena na trasách do Manchesteru a New Yorku.

Vložil/a: Daniel Česák 23.08.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.