Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Emirates nasadí obří A380 do Prahy

Airbus, en.wikipedia.orgDubajská letecká společnost Emirates dnes na tiskové konferenci sdělila, že se chystá od května příštího roku každý den zajišťovat spojení na Letiště Praha letadlem typu A380. Stane se tak 1. aerolinkou, která bude největším dopravním letadlem pravidelně Českou Republiku obsluhovat.

Letecká linka Praha - Dubaj, kterou v současnosti zajišťuje letadlem typu Boeing 777-300ER navýší tímto krokem počet sedadel skoro o 50 %. Díky navýšení kapacity linky se cestující do Dubaje dostanou jednodušeji. Pasažérům linka poskytuje přímé spojení do emirátu Dubaj a odtud i do dalších oblíbených cílů jako je Thajsko, Čína, nebo Austrálie.

S letadlem typu A380 bude moci na lince do Prahy letět najednou až 519 pasažérů ve 3 třídách. Aerolinka poskytne 429 míst v ekonomické třídě, 76 míst v byznys třídě a 14 privátních kabinek v 1. třídě. Cestující v nejdražší třídě můžou využít palubní sprchy, což nenabízí žádná aerolinka na světě.

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 17.12.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Plánujete se potápět v zahraničí? Nezapomeňte si sjednat pojištění potápění. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!

Rádi cestujete do Chorvatska? A pro letošek ještě žádnou dovolenou nemáte vybranou, zkuste se podívat na aktuální last minute dovolenou v Chorvatsku a vyberte si dovolenou podle svého gusta.