Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Flixbus zavádí nové vnitrostátní linky. Konkurovat bude především Student Agency a ČD nižší cenou

Německý autobusový dopravce Flixbus spustí příští týden nové spoje z Prahy Florenc do Karlových Varů, Brna a Českého Krumlova. Od 3. září přibudou linky z Prahy do Plzně a Liberce. Celkově pujde o 17 měst. Již teď můžete jízdenky rezervovat na stránkách dopravce.

Flixbus slibuje ceny vnitrostátních jízdenek od 49 Kč.

 

 

 

Cena jízdenek na trase Praha - Brno začíná na 149 Kč. U konkurenčního Student Agency se ceny pohybují kolem 165 Kč při použití věrnostní kreditové jízdenky a 210 Kč vytáhne z peněženky neregistrovaný cestující.

Mezi Prahou a Brnem budou jezdit autobusy Flixbus 28 x denně. Z toho 19 spojů je výhradně vnitrostátních, zbylých 9 zajistí mezinárodní spojení.

 

New Banner_468x60

 

Nevýhodou ve srovnání s RegioJet / Student Agency je storno jízdenky. Tu můžete sice zrušit až 15 minut před odjezdem, ale za poplatek 25 Kč. U RegioJetu je tato služba zdarma. Dále pak v zelených autobusech společnosti Flixbus nenajdete palubní personál.

 

 

Německá firma nabízí spojení do 1200 destinací ve 26 zemích. U nás působí od roku 2014.

Flixbus nedávno oznámil další nové linky z Prahy a Brna do Polska a na Ukrajinu (psali jsme zde). ČR slouží společnosti jako základna pro další expanzi směrem na východ.

 

 

 

 

 

Čtěte také:

Nabídka Flixbus – jízdenky do Evropy za 10 €

Jen dnes jízdenky Flixbusu do Lvova z Prahy za 199 Kč

Happy hours u Flixbusu: 50 tis. jízdenek za 1 Kč

S Flixbusem na prázdniny do Chorvatska

Jednosměrné vnitrostátní jízdenky od Flixbusu za 25 Kč

 

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 10.08.2017


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.