Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Flixbus neustále roste

FlixbusNěmecký přepravce FlixBus s charakteristickými zelenými autobusy stále expanduje a potvrzuje to i nyní, kdy nově přidal další spoje pro ještě pohodlnější cestování. Co můžete čekat?

 

 

 

FlixBus stále expanduje

FlixBus nyní přichystal spoje ve směru Praha – Londýn, v současné době se do britské metropole svezete hned dvakrát denně, a to již za ceny od necelou tisícikorunu.

Podobně je na tom belgický Brusel. Lístky si koupíte online prostřednictvím oficiálních webových stránek, případně i skrze mobilní aplikaci, která je kompletně lokalizovaná do českého jazyka. Na zavedení nových spojů se můžeme těšit již v dubnu. Zásadní výhodou je především to, že do vybraných destinací se dostanete přímo, bez přestupu.

Hned 5x denně se svezete také do Kodaně nebo do švédského Malmö. Přičemž zlepšení spojení do Skandinávie je ještě do budoucna v plánu, přibýt by měly spoje noční. Cestující se mohou těšit též na mnohem větší komfort než dříve.

 

Flixbus

 

Německý dopravce dbá na maximální pohodlí uživatelů

Autobusy jsou samozřejmě klimatizované, je v nich k dispozici wi-fi, klimatizace, stejně tak také více prostoru, který zajistí návštěvníkům daleko více komfortu. V ceně současně získáte rovněž tři zavazadla, dostáváte i garantované místo k sezení a rezervační poplatky v ceně.

Storno jízdenky nebo změnu rezervace můžete učinit nejpozději čtvrt hodiny před odjezdem, a to bez jakýchkoli poplatků. S FlixBusem se nyní takto pohodlně dopravíte do hned osmnáctky evropských zemí, a to mnohde navíc i bez výraznějšího čekání, neboť spoje jsou vypravovány v pravidelných hodinových intervalech.

 

Za necelých pět set korun můžete s FlixBusem vyrazit do Berlína, ale i do Amsterodamu či do Vídně. Nové linky začnou pravidelně z Prahy vyrážet mimo to i do Hamburku či Vídně, a to až 11x denně.

 

New Banner_468x60

 

V plánu je rovněž rozšíření nočních spojů, a to konkrétně mezi Prahou a Maďarskem nebo Francií, ale také i Chorvatskem či Slovinskem. Výhodou je především to, že do cíle přijedete velmi brzy ráno, což znamená, že neztrácíte čas a již celý den příjezdu si tak prakticky můžete užít ve zvolené destinaci.

 

 

 
Mohlo by vás zajímat: Přehled autobusových dopravců
 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 26.02.2017


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.