Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

FlyDubai nově z Prahy i Bratislavy

FlyDubaiOd 5. prosince z Prahy a 6. prosince z Bratislavy začne pravidelně létat nízkonákladový dopravce FlyDubai do Dubaje. Nová linka z Prahy bude provozována 4x týdně, z Bratislavy 2x týdně.  V obou případech bude použito letadlo Boeing 737-800 s kapacitou 189 sedadel. Na trase Praha - Dubaj již nyní operuje z Prahy několik dopravců, např. český SmartWings či Emirates patřící SAE.

Mimochem linka Praha - Dubaj je na vzestupu a nyní ze vyšplhala do TOP10 nejvytíženějších linek z Prahy. Počet cestujících na této lince roste již min. druhým rokem.

 

 

FlyDubai je nízkonákladový dopravce, který má aktuálně 40 letadel a provozuje něco přes 80 tras. Je jen škoda, že cena zpáteční letenky z Prahy bude zřejmě přes 10 tisíc korun.

Vložil/a: Daniel Česák 05.10.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.