Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

GermanWings je součástí věrnostního programu Lufthansy

germanwingsGermanwings jsou odteď novým partnerem věrnostního programu společnosti Lufthansa Miles & More/Kombinované tarify obou leteckých společností od roku 2011. Zákazníci nízkonákladové letecké společnosti Germanwings mohou od nynějška sbírat míle ve věrnostním programu Miles & More. Tato skutečnost je jednou z výhod užší spolupráce s Lufthansou, jejíž začátek se datuje k 1. září letošního roku. O roku 2011 pak budou tarify Germanwings a Lufthansy  kombinovatelné (Interlining).

Od 1. září 2010 mohou účastníci věrnostního programu Miles & More u všech letů společnosti Germanwings nejen uplatňovat své míle jako dosud, nýbrž také prémiové míle sbírat. Obdobně jako u mílí, které účastníci nasbírají při letech společnosti Lufthansa, bude platit v budoucnu stejná hodnota milí pro jednotlivé rezervační třídy také u spojů Germanwings. Členové klubu Miles & More obdrží za vnitrostátní let až tisíc milí a až 1 250 milí za každý let do evropských destinací Germanwings. Již od prosince roku 2009 mohou členové věrnostního programu Miles & More vyměnit nasbírané míle za lety v rámci celé sítě destinací Germanwings. Kromě toho mají držitelé HON Circle a Senator Statusu, kteří cestují s letenkou Germanwings, možnost využít v Německu salonky byznys a senator společnosti Lufthansa.

Věrnostní program Germanwings Boomegang Club bude existovat i nadále nezávisle na partnerství s Miles & More. Účastníci, kteří vlastní kartu obou věrnostních programů, se mohou před každým letem rozhodnout, na které konto chtějí míle sbírat. Více informací naleznete na internetových stránkách www.miles-and-more.com nebo www.germanwings.com

Zdroj: tisková zpráva GermanWings

 

Vložil/a: Daniel Česák 31.08.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!