Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

GermanWings je součástí věrnostního programu Lufthansy

germanwingsGermanwings jsou odteď novým partnerem věrnostního programu společnosti Lufthansa Miles & More/Kombinované tarify obou leteckých společností od roku 2011. Zákazníci nízkonákladové letecké společnosti Germanwings mohou od nynějška sbírat míle ve věrnostním programu Miles & More. Tato skutečnost je jednou z výhod užší spolupráce s Lufthansou, jejíž začátek se datuje k 1. září letošního roku. O roku 2011 pak budou tarify Germanwings a Lufthansy  kombinovatelné (Interlining).

Od 1. září 2010 mohou účastníci věrnostního programu Miles & More u všech letů společnosti Germanwings nejen uplatňovat své míle jako dosud, nýbrž také prémiové míle sbírat. Obdobně jako u mílí, které účastníci nasbírají při letech společnosti Lufthansa, bude platit v budoucnu stejná hodnota milí pro jednotlivé rezervační třídy také u spojů Germanwings. Členové klubu Miles & More obdrží za vnitrostátní let až tisíc milí a až 1 250 milí za každý let do evropských destinací Germanwings. Již od prosince roku 2009 mohou členové věrnostního programu Miles & More vyměnit nasbírané míle za lety v rámci celé sítě destinací Germanwings. Kromě toho mají držitelé HON Circle a Senator Statusu, kteří cestují s letenkou Germanwings, možnost využít v Německu salonky byznys a senator společnosti Lufthansa.

Věrnostní program Germanwings Boomegang Club bude existovat i nadále nezávisle na partnerství s Miles & More. Účastníci, kteří vlastní kartu obou věrnostních programů, se mohou před každým letem rozhodnout, na které konto chtějí míle sbírat. Více informací naleznete na internetových stránkách www.miles-and-more.com nebo www.germanwings.com

Zdroj: tisková zpráva GermanWings

 

Vložil/a: Daniel Česák 31.08.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.