Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

GermanWings a Lufthansa budou více spolupracovat

Ilustrační fotoOd 20. ledna 2011 bude možný tzv. interlining (propojení) služeb mezi aerolinkami Germanwings a Lufthansa. Díky tomu bude například možné při rezervaci v cestovní kanceláři nebo na prodejním místě Lufthansy zkombinovat let Lufthansou se zpáteční letenkou Germanwings. Profitovat z tohoto spojení budou zejména cestující, jimž bude k dispozici větší výběr spojů a atraktivnější ceny. Nízkonákladová letecká společnost tak posiluje svoji přítomnost v centrálním rezervačním systému i svůj mezinárodní odbyt.

Rozšířená spolupráce, která byla zahájena v září 2010, je druhým krokem intenzivních kontaktů mezi Lufthansou a její nízkonákladovou dceřinou společností. Klienti Germanwings také kromě toho mohou sbírat a využívat míle v programu Lufthansy Miles & More.

 

Vložil/a: Daniel Česák 19.01.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.