Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Germanwings nebude spolupracovat s Payback

Ilustrační fotoNízkonákladová letecká společnost Germanwings končí spolupráci s věrnostním programem pro zákazníky PAYBACK. Spolupráce bude ukončena ke 30. červnu 2011, tedy o tři měsíce dříve, než bylo původně plánováno. Tuto informaci sdělili veřejnosti zástupci Germanwings v úterý 8. března.

„Naši zákazníci se rozhodli: s věrnostním programem Miles & More a naším vlastním Boomerang Clubem mohou získat lety zdarma velice rychle. Program PAYBACK byl našimi zákazníky akceptován čím dál tím méně. Proto jsme se rozhodli naši spolupráci ukončit,“ řekl Thomas Winkelmann, mluvčí společnosti Germanwings.

Klienti společnosti Germanwings, kteří dosud využívali věrnostní program PAYBACK, budou o ukončení spolupráce informováni písemně. Poté jim budou nasbírané míle automaticky převedeny do Boomerang Clubu.

Zdroj: tisková zpráva Germanwings

Vložil/a: Daniel Česák 10.03.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.