Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

GermanWings přepravil rekordní počet lidí

germanwingsNízkonákladová letecká společnost Germanwings zaznamenala rekord v počtu přepravených cestujících. V srpnu 2010 využilo jejích služeb zatím nejvíce pasažérů za dobu existence firmy. Společnost v pátek oznámila, že s celkem 851 419 cestujícími zaznamenala nárůst o 16,18 % oproti předchozímu měsíci, kdy přepravila celkem 732 851 klientů. Také vytíženost evropských letů byla s 84,5 % vynikajícím výsledkem. V počtu přepravených osob se odráží i aktuální oživení hospodářské situace v Německu.

Přesto Germanwings očekávají pro nadcházející měsíce opět pokles. Letecká daň uvalená na všechny lety z Německa od 1. ledna 2011 způsobí podle odhadu Germanwings pokles poptávky. Společnost by měla daň za lety v roce 2011, kterou jsou rezervovány v současnosti, promítnout do ceny letenek již nyní.

Vložil/a: Daniel Česák 23.09.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.