Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Germanwings prodává letenky do Tel Avivu

Ilustrační fotoLetenky pro letní období příštího roku pro spoj mezi Kolínem/Bonnem a Tel Avivem je možné rezervovat od pátku 18. listopadu 2011 od 12:00 na webové stránce www.germanwings.com. V prodeji jsou letenky na lety v období od 26. března do 27. října 2012.

Tel Aviv je s téměř 400 000 obyvateli druhým největším městem Izraele a tvoří s dalšími městy blízkými městy zdaleka největší aglomeraci v zemi. V aglomeraci Tel Aviv žije dohromady 3,2 milionu obyvatel. V blízkosti města se nachází největší izraelské letiště Ben-Gurion. Z letiště do města zajišťují spojení autobusy státní společnosti, která zde provozuje největší autobusové nádraží na světě. Dopravu do aglomerace Tel Aviv zajišťuje společnost Dan se 114 linkami, které doplňuje hustá síť tras taxi (Scherut).

U Středozemního moře situovaný Tel Aviv láká na bezpočet pamětihodností, jednou z nejznámějších je Bílé město, kde se nachází více než 4 000 domů postavených v různých stavebních slozích. Vznikly ve 30. letech dvacátého století díky architektům, kteří prchli z Dessau a Berlína, aby tak unikli nacistickému teroru. Jedna část města dokonce patří do světového dědictví UNESCO. Za vidění stojí také Telavivské muzeum umění a Independence Hall na Rothschild Boulevard. Odtamtud vyhlásil David Ben Gurion 14. května 1948 stát Izrael.

 

Ubytování v Tel Avivu

 

Zdroj: tisková zpráva Germanwings

 

Vložil/a: Daniel Česák 21.11.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.