Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Germanwings zavedl letní letový řád

Ilustrační fotoV neděli 27. března vstoupil v platnost letní letový plán společnosti Germanwings pro rok 2011. Letos v létě je jeho mottem „Dolce Vita“ s nabídkou devíti nových spojů z Kolína/Bonnu, Stuttgartu a Hannoveru do Itálie. Celkově mohou letos klienti Germanwings letět z pěti německých letišť do 75 destinací.

Pro cestující z letiště Kolín/Bonn znamená rozšíření italské nabídky hned čtyři lety týdně do Bari a Pisy, stejně jako dva týdenní spoje do Cagliari na Sardinii. Spoj do Pisy bude od května dokonce navýšen o jeden let na celkem pět spojů za týden. Výhodné nabídky letů se vztahují v letních měsících také na Mallorku s dodatečnými spoji v úterý, ve středu a čtvrtek: místo dosavadních tří spojů denně budou mít cestující z letiště Kolín/Bonn možnost létat směr Palma de Mallorca hned čtyřikrát denně.

Přidaným vnitrostátním letem je od července čtvrteční spoj z Kolína/Bonnu do Salzburgu, který navýší počet letů na této trase na pět týdně. Také spoj do Klagenfurtu, který je v současné době operován pětkrát týdně, bude navýšen o jeden čtvrteční let navíc.

Germanwings navyšují v letních měsících i počet letů do Chorvatska. Koncem července budou mít cestující k dispozici středeční spoj do Zadaru. Oblíbený prázdninový region Pula bude obsluhován od července do září také v úterý a v pátek, celkový počet týdenních letů do této destinace bude čtyřikrát do týdne. V časovém období mezi 25. červencem a 5. zářím bude také rozšířena nabídka letů do Řecka. Dodatečnými lety v pondělí a ve středu nabízejí Germanwings svým klientům možnost objevovat krásy řecké metropole Thessaloniki. Koncem července přibude také poprvé pondělní spoj do řecké Kavaly. Na Tenerife, jeden z Kanárských sopečných ostrovů, bude nízkonákladová letecká společnost létat během podzimních měsíců (mezi 24. září a 29. říjnem 2011), které jsou pro pobyt zde ideální, vždy v sobotu.

Ze Stuttgartu se cestujícím nabízejí nové cesty do Itálie: nově odtud budou Germanwings létat do Bari a Cagliari. Do Bari od 27. března 2011 čtyřikrát týdně, stejně jako z Kolína/Bonnu, do Cagliari dvakrát týdně od 14. dubna 2011.

Hannover nabízí čtyři nové spoje – Neapol, Bari, Benátky (Treviso) a Catanii. Do Neapole létají Germanwings od 29. března dvakrát týdne, letiště v Bari je do letového plánu zařazeno jednou týdně vždy ve čtvrtek od 14. dubna. Do Trevisa, které je vzdáleno pouhých 30 kilometrů severně od Benátek, létají Germanwings třikrát týdně – středy, pátky a neděle. Do Catanie na Sicílii, je připraven jeden sobotní spoj týdně. Kromě toho Germanwings zavádí a posilují další spoje do oblíbených prázdninových destinací. Tři další lety do tureckého Izmiru a doplňkový let ve středu a v pátek do Palma de Mallorca v termínu od 6. července do 19. srpna.

Vložil/a: Daniel Česák 29.03.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.