Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Germanwings zavedl letní letový řád

Ilustrační fotoV neděli 27. března vstoupil v platnost letní letový plán společnosti Germanwings pro rok 2011. Letos v létě je jeho mottem „Dolce Vita“ s nabídkou devíti nových spojů z Kolína/Bonnu, Stuttgartu a Hannoveru do Itálie. Celkově mohou letos klienti Germanwings letět z pěti německých letišť do 75 destinací.

Pro cestující z letiště Kolín/Bonn znamená rozšíření italské nabídky hned čtyři lety týdně do Bari a Pisy, stejně jako dva týdenní spoje do Cagliari na Sardinii. Spoj do Pisy bude od května dokonce navýšen o jeden let na celkem pět spojů za týden. Výhodné nabídky letů se vztahují v letních měsících také na Mallorku s dodatečnými spoji v úterý, ve středu a čtvrtek: místo dosavadních tří spojů denně budou mít cestující z letiště Kolín/Bonn možnost létat směr Palma de Mallorca hned čtyřikrát denně.

Přidaným vnitrostátním letem je od července čtvrteční spoj z Kolína/Bonnu do Salzburgu, který navýší počet letů na této trase na pět týdně. Také spoj do Klagenfurtu, který je v současné době operován pětkrát týdně, bude navýšen o jeden čtvrteční let navíc.

Germanwings navyšují v letních měsících i počet letů do Chorvatska. Koncem července budou mít cestující k dispozici středeční spoj do Zadaru. Oblíbený prázdninový region Pula bude obsluhován od července do září také v úterý a v pátek, celkový počet týdenních letů do této destinace bude čtyřikrát do týdne. V časovém období mezi 25. červencem a 5. zářím bude také rozšířena nabídka letů do Řecka. Dodatečnými lety v pondělí a ve středu nabízejí Germanwings svým klientům možnost objevovat krásy řecké metropole Thessaloniki. Koncem července přibude také poprvé pondělní spoj do řecké Kavaly. Na Tenerife, jeden z Kanárských sopečných ostrovů, bude nízkonákladová letecká společnost létat během podzimních měsíců (mezi 24. září a 29. říjnem 2011), které jsou pro pobyt zde ideální, vždy v sobotu.

Ze Stuttgartu se cestujícím nabízejí nové cesty do Itálie: nově odtud budou Germanwings létat do Bari a Cagliari. Do Bari od 27. března 2011 čtyřikrát týdně, stejně jako z Kolína/Bonnu, do Cagliari dvakrát týdně od 14. dubna 2011.

Hannover nabízí čtyři nové spoje – Neapol, Bari, Benátky (Treviso) a Catanii. Do Neapole létají Germanwings od 29. března dvakrát týdne, letiště v Bari je do letového plánu zařazeno jednou týdně vždy ve čtvrtek od 14. dubna. Do Trevisa, které je vzdáleno pouhých 30 kilometrů severně od Benátek, létají Germanwings třikrát týdně – středy, pátky a neděle. Do Catanie na Sicílii, je připraven jeden sobotní spoj týdně. Kromě toho Germanwings zavádí a posilují další spoje do oblíbených prázdninových destinací. Tři další lety do tureckého Izmiru a doplňkový let ve středu a v pátek do Palma de Mallorca v termínu od 6. července do 19. srpna.

Vložil/a: Daniel Česák 29.03.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!