Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Germanwings zvyšuje hmotnostní limit zavazadel

Ilustrační fotoNízkonákladový dopravce Germanwings oznámil, že od nynějška zvyšuje hmotnostní limit prvního zavazadla z původních 20ti na 23 kg. Zavazadlo zdarma je součástí tarifů „Best“ a „Flex“. U nejlevnější tarifu „Basic“ zaplatí zákazníci za zavazadlo 10 €, pokud jej odbavili přes internet.

Každé další zavazadlo do 23 kilogramů bude stát 70 €. Tento krok představuje znatelnou cenovou výhodu ve srovnání s předchozími pravidly. Změny využijí zejména cestující s dětmi: pro děti nyní platí stejná pravidla jako pro dospělé. Kromě toho Germanwings přepravuje jeden kočárek nebo jedno dětské vozítko nebo jednu cestovní postýlku zdarma.

Také pro těžká zavazadla jsou zde nová, jednodušší pravidla: Maximální povolená hmotnost je 32 kilogramů, doplatek za první zavazadlo se pohybuje od 50 €, za všechny další zavazadla cestující zaplatí od 30 €. Kromě všech registrovaných zavazadel umožňuje Germanwings cestujícím vzít si s sebou bezplatně jedno příruční zavazadlo, které nesmí přesáhnout rozměry 55x40x20 centimetrů a hmotnost osm kilogramů.

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 17.07.2012


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.