Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Kam letos na dovolenou? Zkuste Řecko!

Pokud velice rádi cestujete a zatím Vám z nějakých důvodů unikala dovolená v Řecku, můžete to změnit třeba už v letošním roce. Proč vyrazit právě do této jihoevropské země? Důvodů je hned několik…

Řecké pevnina i ostrovy Vás ohromí!

Řecko se může „pochlubit“ skutečně dlouhou historií. To znamená, že k vidění zde nejsou jen překrásné pláže a příroda, ale také celá řada zajímavých památek. Jedná se tedy o místo vhodné pro pobytové i poznávací zájezdy. A kam tedy můžete konkrétně vyrazit?

Co se týče samotné řecké pevniny, každého s největší pravděpodobností jako první napadne Attika s centrem Athénami, jež jsou zároveň hlavním městem tohoto státu. Neopakovatelné zážitky však získáte i jinde. Uveďme jako příklad Olympskou riviéru, která se nachází u mýty opředeného horského masivu Olympu. Pro příznivce turistiky je navíc vynikající destinací poloostrov Chalkidiki, neboť právě zde se nachází většina značených turistických tras Řecka.

Samozřejmě nemůžeme opomenout ani místní ostrovy. Za všechny jmenujme alespoň velice oblíbený ostrov Korfu, případně ostrovy Kefalonia, Rhodos, Santorini nebo Lesbos, mezi turisticky nejpopulárnější místa v Řecku nicméně patří ostrov Kréta. Vždyť právě zde měla domov první evropská civilizace v dějinách, tzv. mínójská kultura.

 

 

Poznávejte tuto zemi výhodně

Pokud se obáváte, že Vás bude dovolená v Řecku stát příliš mnoho peněz, zvláště chcete-li cestovat s dětmi, nemusí to být tak úplně pravda. Cestovní kancelář Greece Tours Vám totiž nabízí možnost využít nabídky First Minute či Last Minute Řecko, s nimiž lze výrazně ušetřit. Samozřejmě je pro Vás zajištěna i náležitá doprava, jakož i kvalitní ubytování v Řecku, takže se nemusíte obávat vůbec ničeho. Stačí nás pouze navštívit na Greece-tours.cz a vybrat si z mnoha zajímavých zájezdů.

 

Výběr letenek do Řecka

 

Řecko

Řecko

Přehled letů z Prahy do Řecka na webu Kiwi.com

 

Vložil/a: Daniel Česák 21.03.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.