Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Konec levných letů z Brna do Eindhovenu. Wizzair ruší linku

Nízkonákladová aerolinka Wizzair ruší pravidelný letecký spoj Brno – Eindhoven. Letadla na této lince létají 2x týdně a po jejím šestiletém fungování bude poslední let uskutečněn 28. 10. 2017. To jest na konci letního letového řádu.

Wizzair oficální důvod jejího ukončení neuvedl, ale pravděpodobnou příčinou bude nižší vytíženost letů, která se na této trase pohybuje dlouhodobě kolem 75 %.

 

 

Další dvě pravidelné přímé linky Ryanairu a Wizzu z Brna do Londýna mají vytíženost vyšší. Posledním pravidelným spojem je pak Mnichov, kam létá britská Bmi regional ve spolupráci s Lufthansou.

Jihomoravskému kraji zůstanou tak pouze tři pravidelné linky a letiště Brno bude ještě více závislé na sezoních charterových spojích.

 

 

Zdroj: ČTK

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 17.08.2017


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.