Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Korean Air modernizuje svou flotilu

Ilustrační fotoLetecká společnost Korean Air zahájila druhou fázi rozsáhlého plánu renovace všech středně dlouhých a dálkových letů osobní přepravy a své stroje vybavila prvotřídními sedadly nové generace – jsou jimi tzv. Kosmo Suites (první třída), Prestige Sleeper (prestižní třída) a New Economy (ekonomická třída). Prostřednictvím investice ve výši 200 mil. US $ společnost Korean Air modernizuje 32 osobních letadel svého leteckého parku, které budou do března 2011 nasazeny na středně dlouhé a dálkové lety a vybaví je prvotřídními sedadly nové generace. Aerolinky rovněž zmodernizovaly 38 nových letadel typu B777-300ER a letadla příští generace typu A380 a B787 šetrná k životnímu prostředí. V Praze v současné době operují již dvě modernizovaná letadla typu Boeing 777-200 s novými sedadly.

 

 

V roce 2008 společnost Korean Air dokončila první fázi rozsáhlého plánu obnovy u 26 letadel včetně typu B777-200 a B747-400. Po dokončení druhé fáze v roce 2014 budou aerolinky provozovat celkem 96 letadel vybavených tím nejmodernějším zařízením. Odhalení sedadel nové generace typu Kosmo Suites v první třídě, Prestige Sleeper v prestižní třídě a New Economy v ekonomické třídě proběhla koncem května, kdy společnost zahrnula do své flotily nová letadla B777-300ER. Cestující mají přístup k široké škále zábavy na palubě letadel Korean Air, nyní na větších monitorech a s nejmodernějším systémem AVOD (Audio Video On Demand), který nabízí  lepší rozlišení  a vyšší rychlost.

Se společností Korean Air můžete letět z Prahy například do jihokorejského města Soul. Korean Air spojuje také Prahu například s Japonskem.

Zdroj: tisková zpráva Letiště Praha

 


Vložil/a: Daniel Česák 08.06.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!