Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Korean Air modernizuje svou flotilu

Ilustrační fotoLetecká společnost Korean Air zahájila druhou fázi rozsáhlého plánu renovace všech středně dlouhých a dálkových letů osobní přepravy a své stroje vybavila prvotřídními sedadly nové generace – jsou jimi tzv. Kosmo Suites (první třída), Prestige Sleeper (prestižní třída) a New Economy (ekonomická třída). Prostřednictvím investice ve výši 200 mil. US $ společnost Korean Air modernizuje 32 osobních letadel svého leteckého parku, které budou do března 2011 nasazeny na středně dlouhé a dálkové lety a vybaví je prvotřídními sedadly nové generace. Aerolinky rovněž zmodernizovaly 38 nových letadel typu B777-300ER a letadla příští generace typu A380 a B787 šetrná k životnímu prostředí. V Praze v současné době operují již dvě modernizovaná letadla typu Boeing 777-200 s novými sedadly.

 

 

V roce 2008 společnost Korean Air dokončila první fázi rozsáhlého plánu obnovy u 26 letadel včetně typu B777-200 a B747-400. Po dokončení druhé fáze v roce 2014 budou aerolinky provozovat celkem 96 letadel vybavených tím nejmodernějším zařízením. Odhalení sedadel nové generace typu Kosmo Suites v první třídě, Prestige Sleeper v prestižní třídě a New Economy v ekonomické třídě proběhla koncem května, kdy společnost zahrnula do své flotily nová letadla B777-300ER. Cestující mají přístup k široké škále zábavy na palubě letadel Korean Air, nyní na větších monitorech a s nejmodernějším systémem AVOD (Audio Video On Demand), který nabízí  lepší rozlišení  a vyšší rychlost.

Se společností Korean Air můžete letět z Prahy například do jihokorejského města Soul. Korean Air spojuje také Prahu například s Japonskem.

Zdroj: tisková zpráva Letiště Praha

 


Vložil/a: Daniel Česák 08.06.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.