Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Letecké neštěstí u pákistánského Islamabádu

Ilustrační fotoDnes ráno došlo k tragické nehodě letadla u Islamabádu v Pákistánu. Letadlo patřilo společnosti Air Blue z Karáčí. Na palubě bylo 146 cestujících a 6 členů posádky. Záchranáři budou mít těžkou práci, protože vrak letadla je v poměrně těžko přístupné oblasti.

Společnost AirBlue je soukromá letecká společnost se základnou v Karachi v Pakistánu. Jde o druhou největší pákistánskou leteckou společnost. AirBlue provozuje denně až 30 linek a to například do Dubaje, Abu Dhabi či Manchesteru. Společnost funguje od roku 2004. K 16. červnu 2010 Airblue vlastnilo 5 letadel, dvě letadla Airbus A319-112 a tři letadla Airbus A321-231.

Sbíráme pro vás akční letenky i za cenu pod 600,- Kč za zpáteční letenku včetně tax. Registrujte se zdarma, a budeme vás pravidelně informovat o nejlevnějších letenkách na českém a slovenském trhu. Aktuální akční letenky najdete vždy zde.

Vložil/a: Daniel Česák 28.07.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.