Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Letecké neštěstí u pákistánského Islamabádu

Ilustrační fotoDnes ráno došlo k tragické nehodě letadla u Islamabádu v Pákistánu. Letadlo patřilo společnosti Air Blue z Karáčí. Na palubě bylo 146 cestujících a 6 členů posádky. Záchranáři budou mít těžkou práci, protože vrak letadla je v poměrně těžko přístupné oblasti.

Společnost AirBlue je soukromá letecká společnost se základnou v Karachi v Pakistánu. Jde o druhou největší pákistánskou leteckou společnost. AirBlue provozuje denně až 30 linek a to například do Dubaje, Abu Dhabi či Manchesteru. Společnost funguje od roku 2004. K 16. červnu 2010 Airblue vlastnilo 5 letadel, dvě letadla Airbus A319-112 a tři letadla Airbus A321-231.

Sbíráme pro vás akční letenky i za cenu pod 600,- Kč za zpáteční letenku včetně tax. Registrujte se zdarma, a budeme vás pravidelně informovat o nejlevnějších letenkách na českém a slovenském trhu. Aktuální akční letenky najdete vždy zde.

Vložil/a: Daniel Česák 28.07.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!