Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Letecky a levně z Prahy do Lyonu s EasyJet

Ilustrační foto

Pokud máte rádi Francii, viděli jste už Paříž a pro změnu toužíte navštívit Lyon, tak vás určitě potěší oznámení o nové trase z Prahy, kterou spustí EasyJet. Začne totiž létat z Prahy do Lyonu a to od 9. prosince letošního roku. Již dnes jsou letenky v prodeji. Na trase budou letadla létat 2x  až 3x týdně. EasyJet k dnešnímu dni provozuje 532 linek, mezi nimiž nechybí trasa Praha-Amsterdam či Praha-Londýn.

Cena letenky na trase Praha-Lyon se pohybuje od 509,- Kč. Například: 16. prosince odlet z Prahy, návrat 21. prosince 2010 - cena letenek pro dvě osoby tam i zpět je 2 293,- Kč. A to je poměrně nízká cena. Objednat letenky můžete zde. Ubytování v uvedený termín stojí 5 787,- Kč - opět za dvě osoby/5 nocí. Více na tomto webu.

Na našem webu zasíláme našich registrovaným uživatelům akční letenky nejen společnosti EasyJet. Registrujte se i vy zdarma a získáte informace o levných letenkách za cenu i pod 500,- Kč vč. tax.

Vložil/a: Daniel Česák 02.07.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!