Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Letecky a levně z Prahy do Lyonu s EasyJet

Ilustrační foto

Pokud máte rádi Francii, viděli jste už Paříž a pro změnu toužíte navštívit Lyon, tak vás určitě potěší oznámení o nové trase z Prahy, kterou spustí EasyJet. Začne totiž létat z Prahy do Lyonu a to od 9. prosince letošního roku. Již dnes jsou letenky v prodeji. Na trase budou letadla létat 2x  až 3x týdně. EasyJet k dnešnímu dni provozuje 532 linek, mezi nimiž nechybí trasa Praha-Amsterdam či Praha-Londýn.

Cena letenky na trase Praha-Lyon se pohybuje od 509,- Kč. Například: 16. prosince odlet z Prahy, návrat 21. prosince 2010 - cena letenek pro dvě osoby tam i zpět je 2 293,- Kč. A to je poměrně nízká cena. Objednat letenky můžete zde. Ubytování v uvedený termín stojí 5 787,- Kč - opět za dvě osoby/5 nocí. Více na tomto webu.

Na našem webu zasíláme našich registrovaným uživatelům akční letenky nejen společnosti EasyJet. Registrujte se i vy zdarma a získáte informace o levných letenkách za cenu i pod 500,- Kč vč. tax.

Vložil/a: Daniel Česák 02.07.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.