Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Letět do Řecka na dovolenou, nebo ne?

Ilustrační fotoV poslední době toho hodně slyšíme o demonstracích v Řecku. Jaká je opravdu situace v řeckých letoviscích? A konkrétně, jak vypadá situace na ostrovech Kréta nebo Korfu? Server iDnes.cz včera zveřejnil vyjádření Tomio Okamury z Asociace českých cestovních kanceláří a agentur: "Momentálně doporučujeme klientům již zakoupené zájezdy nerušit a raději vyčkat."

Dnešní demonstrace mohou totiž brzy skončit, anebo se vůbec nemusí dotknout řeckých letovisek. Ti z vás, kteří nemají naplánovanou dovolenou, a uvažují o Řecku, by mohli zatím vyčkat s objednávkou.

 

 

Oslovili jsme přímo místní, paní Michalaki z Kréty a paní Babánkovou, která nyní bydlí na Korfu.

Paní Michalaki popisuje situaci na Krétě: "Na Krétě je nyní 30 °C a moře je krásně teplé. Nepokoje nejsou na žádné části ostrova. Naopak, je tu naprostý klid. Situace tady je úplně jiná než v Athénách. Navíc služby tady jsou zvláště letos kvalitnější, protože si Řekové snaží udržet klientelu."

Paní Babánková se vyjadřuje k situaci na Korfu: "Turisté, kteří se rozhodnou navštívit Korfu se nemusí ničeho obávat. Moře už je teplé, vhodné ke koupání. Žádné protesty v hlavním městě Kerkyře nejsou a to nemluvě o vesnicích.  Nejhorší situace je v Athénách, ale to je od nás daleko. "

Pokud se rozhodnete pro dovolenou na Krétě nebo Korfu a jste u nás registrování, můžete získat slevu až 10% na pobyt. Více informací o Krétě zde, k pobytu na Korfu zde.

 

 

   
  Čtěte také:
 

Přehled - řecké ostrovy

 

Seznam letišť v Řecku

 

Nejvyšší hora Řecka - Mytikas

   

 

Vložil/a: Daniel Česák 05.05.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.