Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Letět do Řecka na dovolenou, nebo ne?

Ilustrační fotoV poslední době toho hodně slyšíme o demonstracích v Řecku. Jaká je opravdu situace v řeckých letoviscích? A konkrétně, jak vypadá situace na ostrovech Kréta nebo Korfu? Server iDnes.cz včera zveřejnil vyjádření Tomio Okamury z Asociace českých cestovních kanceláří a agentur: "Momentálně doporučujeme klientům již zakoupené zájezdy nerušit a raději vyčkat."

Dnešní demonstrace mohou totiž brzy skončit, anebo se vůbec nemusí dotknout řeckých letovisek. Ti z vás, kteří nemají naplánovanou dovolenou, a uvažují o Řecku, by mohli zatím vyčkat s objednávkou.

 

 

Oslovili jsme přímo místní, paní Michalaki z Kréty a paní Babánkovou, která nyní bydlí na Korfu.

Paní Michalaki popisuje situaci na Krétě: "Na Krétě je nyní 30 °C a moře je krásně teplé. Nepokoje nejsou na žádné části ostrova. Naopak, je tu naprostý klid. Situace tady je úplně jiná než v Athénách. Navíc služby tady jsou zvláště letos kvalitnější, protože si Řekové snaží udržet klientelu."

Paní Babánková se vyjadřuje k situaci na Korfu: "Turisté, kteří se rozhodnou navštívit Korfu se nemusí ničeho obávat. Moře už je teplé, vhodné ke koupání. Žádné protesty v hlavním městě Kerkyře nejsou a to nemluvě o vesnicích.  Nejhorší situace je v Athénách, ale to je od nás daleko. "

Pokud se rozhodnete pro dovolenou na Krétě nebo Korfu a jste u nás registrování, můžete získat slevu až 10% na pobyt. Více informací o Krétě zde, k pobytu na Korfu zde.

Vložil/a: Daniel Česák 05.05.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!