Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Navštivte zimní Londýn s WizzAir již za 1058 Kč!

LondonNízkonákladová letecká společnost WizzAir přináší na zimu akční letenky z Brna do Londýna. Cena činí 1058 Kč pro dospělou osobu za zpáteční let. Nejvýhodnější cenová nabídka je pro odlet 27. 1. 2015 a návrat 7. 2. 2015. Doba letu z Brna do Londýna je přibližně 2 hodiny a 5 minut. Nejlevnější ceny letenky dosáhnete, když povezete pouze kabinové zavazadlo. Za odbavení zavazadla, ale i za rezervaci místa se připlácí. Letadla přistávají na letišti Londýn-Luton, které je vzdálené 55 km od města. Nedaleko letiště je vlakové nádraží a Londýn je s letiště spojen pravidelnými linkami. Dále můžete využít autobusy National Express, které jsou z letiště v centru asi za 35 minut. Také městská hromadná doprava obsluhuje letiště a samozřejmě zde narazíte na taxi službu. Více informací najdete na stránkách letiště Londýn-Luton.

Tower Bridge

 

Letenky objednávejte pod tímto odkazem.

 

Akční letenka

Brno - Londýn

odlet 27.1./návrat 7.2.
Wizzair

 

Vložil/a: Martina Zemanová 17.10.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.