Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Nehoda letounu Airbus ve Francii

Germanwings, en.wikipedia.orgDnes okolo 11. hodiny se zatím z neznámých příčin zřídil nedaleko francouzského Nice letoun typu Airbus A320 nízkonákladové letecké společnosti Germanwings. Na palubě bylo 144 pasažérů a 6 členů posádky, předpokládá se, že nehodu nikdo nepřežil. Letoun se zřítil v horském terénu, což komplikuje práce záchranných složek. Letoun vzlétl dnes v 10 hodin z Barcelony a mířil do německého Dusseldorfu.

Společnost Germanwing a francouzská vláda zahájily vyšetřování. O dalším průběhu vyšetřování se dozvíte více na stránkách dopravce. Germanwing zřídila speciální horkou linku, kam mohou nepřetržitě volat příbuzní a přátelé obětí. "Všichni v Germanwings a Lufthanse jsou velmi  smutní z této nečekané události a vyjadřují soustrast rodinám a přátelům obětí," uvedla společnost ve své tiskové zprávě po havárii. Podle AFP se jedná o vůbec první nehodu nízkonákladové aerolinky v Evropě.

Vložil/a: Martina Zemanová 24.03.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.