Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Nehoda letounu Airbus ve Francii

Germanwings, en.wikipedia.orgDnes okolo 11. hodiny se zatím z neznámých příčin zřídil nedaleko francouzského Nice letoun typu Airbus A320 nízkonákladové letecké společnosti Germanwings. Na palubě bylo 144 pasažérů a 6 členů posádky, předpokládá se, že nehodu nikdo nepřežil. Letoun se zřítil v horském terénu, což komplikuje práce záchranných složek. Letoun vzlétl dnes v 10 hodin z Barcelony a mířil do německého Dusseldorfu.

Společnost Germanwing a francouzská vláda zahájily vyšetřování. O dalším průběhu vyšetřování se dozvíte více na stránkách dopravce. Germanwing zřídila speciální horkou linku, kam mohou nepřetržitě volat příbuzní a přátelé obětí. "Všichni v Germanwings a Lufthanse jsou velmi  smutní z této nečekané události a vyjadřují soustrast rodinám a přátelům obětí," uvedla společnost ve své tiskové zprávě po havárii. Podle AFP se jedná o vůbec první nehodu nízkonákladové aerolinky v Evropě.

Vložil/a: Martina Zemanová 24.03.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!