Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Nejkrásnější místa na svatební cestu

Ko samuiSvatební cesta! Jedinečná příležitost užít si jeden druhého o samotě a na krásném místě plném pohody. Když už jsou za vámi všechny hektické přípravy svatby, můžete si konečně společně odpočinout. A třeba na těch nejromantičtějších místech světa. A jaká místa jsou na svatební cestu jako stvořená?

Keňská divočina

Pokud máte rádi dobrodružství a divočinu, můžete svatební cestu spojit i s objevováním divoké přírody uprostřed keňských plání. Objevíte tak krásy africké přírody a všechnu divokou zvěř si prohlédnete pěkně zblízka. A mimochodem, odvážní mohou zvolit atmosféru divoké přírody i jako vhodné místo na žádost o ruku. Jako to udělal princ William, který předal zásnubní prsten své vyvolené Kate právě uprostřed výletu po krásách Afriky.

Prsten s diamantemOkouzlující Kalifornie

Kde jinde se ocitnete najednou tak blízko krásné drsné přírodě a hollywoodským hvězdám? Třeba budete mít štěstí a vaši svatební cestu zpestří i nějaké setkání se známou celebritou. A kdyby to přeci jenom nevyšlo, můžete si romantickou chvilku připravit sami, obzvlášť pokud máte teprve v plánu vaši milovanou o ruku požádat. Podmanivá atmosféra hollywoodských světel je ideální příležitostí, kdy předat vaší milované zásnubní prsten s diamantem.

Energická Florida

Na tomto jedinečném kousku americké půdy najdete od každého kousek. Můžete se podívat nejen do reálných filmových studií, ale blízko to máte i do ohnivé tropické přírody. A pokud máte rádi rušný noční život, jsou pro vás připraveny všechny možné bary a taneční kluby. Tady si prostě přijdete na své!

Prsten s diamantemRelaxace na thajském Ko Samui

Jestli vás neláká ruch velkoměst a chcete si skutečně pořádně odpočinout, thajský ostrov Ko Samui je ideálním místem pro vás. Objevíte zde spoustu krásných klidných pláží a romantických zákoutí. Možná proto je také Ko Samui oblíbeným místem, kde si páry nejen užívají svatební cesty, ale předávají se i zásnubní prsteny nebo zde tráví významná výročí. Na Ko Samui na vás také čeká spousta sportovních možností, takže můžete vyzkoušet i řadu vodních sportů.

 

Ko samui

Tajuplný Nový Zéland

Ne nadarmo si tento tajuplný kraj vybrali filmaři pro zfilmování řady kultovních snímků, jakým je třeba i Pán prstenů. A navíc je na tomto ostrově se 4 miliony obyvatel skutečně klid a pohoda. Takže můžete nerušeně objevovat tajuplné krásy tohoto okouzlujícího kraje!

 

 

 

 

Praha patří k vyhledávaným místům pro konání svateb

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 13.06.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.