Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Nejkrásnější místa na svatební cestu

Ko samuiSvatební cesta! Jedinečná příležitost užít si jeden druhého o samotě a na krásném místě plném pohody. Když už jsou za vámi všechny hektické přípravy svatby, můžete si konečně společně odpočinout. A třeba na těch nejromantičtějších místech světa. A jaká místa jsou na svatební cestu jako stvořená?

Keňská divočina

Pokud máte rádi dobrodružství a divočinu, můžete svatební cestu spojit i s objevováním divoké přírody uprostřed keňských plání. Objevíte tak krásy africké přírody a všechnu divokou zvěř si prohlédnete pěkně zblízka. A mimochodem, odvážní mohou zvolit atmosféru divoké přírody i jako vhodné místo na žádost o ruku. Jako to udělal princ William, který předal zásnubní prsten své vyvolené Kate právě uprostřed výletu po krásách Afriky.

Prsten s diamantemOkouzlující Kalifornie

Kde jinde se ocitnete najednou tak blízko krásné drsné přírodě a hollywoodským hvězdám? Třeba budete mít štěstí a vaši svatební cestu zpestří i nějaké setkání se známou celebritou. A kdyby to přeci jenom nevyšlo, můžete si romantickou chvilku připravit sami, obzvlášť pokud máte teprve v plánu vaši milovanou o ruku požádat. Podmanivá atmosféra hollywoodských světel je ideální příležitostí, kdy předat vaší milované zásnubní prsten s diamantem.

Energická Florida

Na tomto jedinečném kousku americké půdy najdete od každého kousek. Můžete se podívat nejen do reálných filmových studií, ale blízko to máte i do ohnivé tropické přírody. A pokud máte rádi rušný noční život, jsou pro vás připraveny všechny možné bary a taneční kluby. Tady si prostě přijdete na své!

Prsten s diamantemRelaxace na thajském Ko Samui

Jestli vás neláká ruch velkoměst a chcete si skutečně pořádně odpočinout, thajský ostrov Ko Samui je ideálním místem pro vás. Objevíte zde spoustu krásných klidných pláží a romantických zákoutí. Možná proto je také Ko Samui oblíbeným místem, kde si páry nejen užívají svatební cesty, ale předávají se i zásnubní prsteny nebo zde tráví významná výročí. Na Ko Samui na vás také čeká spousta sportovních možností, takže můžete vyzkoušet i řadu vodních sportů.

 

Ko samui

Tajuplný Nový Zéland

Ne nadarmo si tento tajuplný kraj vybrali filmaři pro zfilmování řady kultovních snímků, jakým je třeba i Pán prstenů. A navíc je na tomto ostrově se 4 miliony obyvatel skutečně klid a pohoda. Takže můžete nerušeně objevovat tajuplné krásy tohoto okouzlujícího kraje!

 

 

 

 

Praha patří k vyhledávaným místům pro konání svateb

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 13.06.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!