Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Nejkratší letecká linka na světě: Vídeň-Bratislava

NikiLetecký dopravce Niki, dceřinná firma společnosti Air Berlin, známá díky svému zakladateli a automobilovému závodníkovi Nikimu Laudovi, se rozhodl spojit Bratislavu s Vídní. Tato nejkratší letecká linka na světě by měla být v provozu od dubna letošního roku.

Let bude trvat 15-20 minut a cestující budou muset po celou dobu zůstat na svých sedadlech a připoutáni. S časem stráveným na letišti bude vlak přesto nejrychlejším dopravním spojem mezi dvěma hlavními městy. Přesto si dopravce slibuje zájem o tuto linku, zvláště pak pro snadnější přístup k navazujícím letům a také vyššímu komfortu. Společnost Niki také od letošního roku vstupuje na Bratislavské letiště. Budou odtud odbavovány lety do Palmy de Mallorka a do Bruselu. Z Vídně pak doletíte do Kodaně, Frankfurtu nad Mohanem a Moskvy.

Vložil/a: Martina Zemanová 06.01.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.