Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Německá aerolinka Eurowings nabídne více letů na Kanárské ostrovy z Vídně a Kolína nad Rýnem

EurowingsZ Vídně bude zavedena nová linka na Kanárské ostrovy a z Kolína nad Rýnem / Bonnu v hlavní sezóně přibude jeden let týdně taktéž na Kanáry.

 

Eurowings rozšiří svou nabídku letů na Kanárské ostrovy. Vznikne nová trasa z Vídně do Las Palmas na ostrově Gran Canaria, kterou letecká společnost ze skupiny Lufthansa zavádí od letní sezóny 2017. Kromě toho v hlavní sezóně navýší počet letů do této destinace i z Kolína nad Rýnem / Bonnu, a to o jeden let týdně.

 Cestující tak budou mít na výběr z ještě většího počtu letů na Kanárské ostrovy. Letenky je možné zarezervovat na internetových stránkách www.eurowings.com.


Lety na trase Vídeň (VIE) – Las Palmas (LPA) budou zahájeny v březnu 2017 a následně budou provozovány 1x týdně. Eurowings na tuto trasu nasadí Airbus A320.

 

Las Palmas

Las Palmas

 

Přidaný let z Kolína nad Rýnem / Bonnu bude do Las Palmas odlétat vždy v neděli, a to v době hlavní sezóny od začátku června do začátku září. Od 2. června 2017 tak posílí stávající sobotní let. Cestující mohou u nového spojení počítat s odletem v 13:50, zatímco přílet na Kanárské ostrovy bude v 17:20. Při cestě zpět letadlo Eurowings opustí Las Palmas v 18:45 a na kolínském letišti se očekává těsně po půlnoci v 0:25.

Gran Canaria je třetím největším ostrovem Kanárských ostrovů. Díky své poloze nedaleko afrických břehů se může pyšnit teplým počasím téměř po celý rok. Většina turistů přijíždí na Gran Canaria kvůli plážím a koupání. Na své si tu ale přijdou také sportovci, kteří ocení turistické a cyklistické trasy. Pláže jsou navíc lemované promenádami s útulnými kavárnami a restauracemi, které ožívají hlavně po západu slunce.

 

Vložil/a: Daniel Česák 05.01.2017


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.