Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Nepokoje v Egyptě pokračují

Ilustrační fotoSoučasné nepokoje v Egyptě a Tunisku dělají vrásky na tváři cestovním kancelářím. Jeden z největších evropských tour operátorů TUI Travel očekává náklady související s událostmi na severu Afriky ve výši přes 870 mil. korun. Turisté z Německa, Francie, Holandska, ale také Skandinávie a jiných zemí ruší své plánované dovolené v Egyptě. Cestovkám se aspoň daří u některých klientů přeobjednat zájezdy na jinou destinaci, například Kanárské ostrovy.

Situace v Egyptě a to především v Káhiře je stále napjatá. Podle zpráv z médií, během poslední noci si protesty vyžádali 5 oběti na životech. I přesto, že dochází k velmi pozvolné stabilizaci situace, dochází neustále k evakuaci turistů. Letiště v Káhiře zasáhl chaos, kvůli velkému počtu cestujících. Letiště příliš nezvládá nápor několika tisíc cestujících, kteří se chtějí dostat ze země.

Vložil/a: Daniel Česák 03.02.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.