Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Nová autobusová linka Eurolines na frankfurtské letiště a do Štrasburku

Eurolines začne nově jezdit z Prahy Florenc do Štrasburku a to od 15. června, linka poskytne taky přímé spojení na frankfurtské mezinárodní letiště. Do konce tohoto měsíce společnost prodává jízdenky s velkými slevami.

Spoj pojede na trase z Prahy přes Plzeň, Norimberk, letiště Frankfurt , Frankfurt, Mannheim, Heidelberg a Karlsruhe.

Odjezdy z Prahy se nabízí denně v 9:00, na největší německé letiště ve Frankfurtu se autobus dostane za 6 hodin a 45 minut, ve Štrasburku je po necelých 11 hodinách jízdy.

 

 

 

Eurolines tak rozšíří možnosti autobusového cestování mezi Prahou a Německem a Štrasburkem. Konkurenční dopravci RegioJet a FlixBus nabízí noční spoje do Štrasburku.

 

 

Eurolines na začátek linky nabízí slevu pro cesty do konce června, např. z Prahy do Frankfurtu tak vyjde jízdenka jen na 330 Kč, do Mannheimu na 356 Kč, do Štrasburku na 445 Kč.

Linku bude obsluhovat autobus typu Setra 515 HD s polohovatelnými sedadly, klimatizací, el. zásuvkami, WiFi v ČR i v zahraničí a nabídkou tiskovin. V autobuse jsou k dispozici dvě dětské sedačky.

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 08.06.2018


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Plánujete se potápět v zahraničí? Nezapomeňte si sjednat pojištění potápění. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!