Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Nová base Ryanairu v Bratislavě?

Ryanair ilustrační fotoIrský Ryanair opět expanduje se svými základnami, tentokrát nedaleko českých hranic. Ryanair totiž plánuje, nebo spíše uvažuje, vybudovat svou novou základnu v Bratislavě. Základna by měla mít k dispozici až 10 letadel (prozatím není jistý jejich počet) a bude vybudována někdy v příštím roce. Dle předpokladů by mělo letiště v Bratislavě v dohledné době přepravit až 2,5 miliónů cestujících.

Již nyní Ryanair nabízí 16 destinací z Bratislavy. Dopravce například létá do oblíbených letních destinací, jako jsou Malaga, Trapani, Alghero (Sardinie) nebo na Mallorku.  Pokud si to tedy Ryanair se základnou nerozmyslí, lze očekávat, že přibudou i nové destinace.

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 11.04.2013


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.