Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Nové letecké linky do Bordeaux a Heraklionu

Volotea, en.wikipedia.comLetecké společnosti Volotea a Aegean budou od roku 2015 létat do nových destinací. Společnost Aegean Airlines zavede novou linku v létě 2015 do řeckého Heraklionu. Spoj bude létat 2x týdně, a to v úterý a pátek. Nízkonákladová letecká společnost Volotea otevírá svou druhou linku do Prahy již od dubna 2015. Linka bude v provozu od 17. dubna do 4. září a bude spojovat Prahu s Bordeaux.

Společnost Volotea létá z Prahy do francouzského Nantes již třetím rokem. Začíná létat v období kolem Vánočních svátků, nejintenzivněji na jaře (až 4x týdně) a v létě 2015 2x týdně. Do Bordeaux bude v letní sezóně létat taktéž 2x týdně, vždy v pondělí a v pátek. Ceny letenek se pohybují okolo 50 euro (jednosměrná), ale při promo akcích je možné sehnat letenky i za 19 euro! Promo akce jsou aktuálně zobrazovány na webu společnosti Volotea.

Řecké aerolinky Aegean Airlines dokonce předstihly konkurenční Olympic Airlines a jsou nyní největším řeckým leteckým dopravcem. Od roku 2012 také létají do Prahy na přímé lince Praha-Athény. Příští rok plánují otevření nové linky do Heraklionu. Průměrná cena letenky do Heraklionu je 2500 Kč (jednosměrná). V září 2015 je možné sehnat letenku za mimořádných 2700 Kč (zpáteční). Letenky objednávejte na webu Aegean Airlines.

Akční letenky pro Vás budeme nadále vyhledávat. Můžete sledovat aktualizace na našem webu pod tímto odkazem.


 

Heraklion, en.wikipedia.org

Vložil/a: Daniel Česák 07.10.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.