Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Nové spojení Germanwings z Düsseldorfu do Londýna odstartuje 22. srpna 2014

Kolín nad Rýnem / Bonn, Düsseldorf, 22. 8. 2014 - Germanwings rozšiřují nabídku letů a zavádějí spojení z Düsseldorfu do Londýna - Stansted. První letadlo této linky odstartovalo v pátek 22. srpna 2014 v 07:00 hodin. Linka bude provozována ve všední dny ráno a večer. V sobotu a v neděli je v nabídce jeden let. Letenky lze zarezervovat například na stránkách www.germanwings.com.


Londýn - Stansted je po Londýn - Heathrow druhým největším letištěm britské metropole. Z letiště je výborné dopravní spojení do centra města a na severozápad Londýna, kde sídlí mnoho společností.


Londýn je kulturní, politické a ekonomické centrum Spojeného království. Město je proslulé svými prvotřídními muzei a galeriemi, historickými královskými paláci a mnoha dalšími pamětihodnostmi.

Vložil/a: Daniel Česák 22.08.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.