Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Novinky ze světa létání

Ilustrační fotoNízkonákladová společnost EasyJet zavedla na svých palubách možnost, zakoupit si cestovní pojištění. V případě, že jste se před cestou zapomněli pojistit, u EasyJet to zvládnete přímo v letadle. Aerolinka se pro zavedení této služby rozhodla poté, co zjistila, že průměrně jeden z pěti Britů cestující v letadlech EasyJet na dovolenou není vůbec pojištěn. Na výběr budou mít cestující cestovní pojištění na dobu pěti anebo čtrnácti dnů. Easyjet se nezmiňuje o tom, zda cestovní pojištění je určeno pouze pro Brity anebo také jiné občany EU. Chybí také další důležitá informace - a to cena. V případě, že máte s tímto cestovním pojištěním zkušenosti, podělte se o ně v komentáři na konci článku.

 

 

Další novinkou je vytvoření nové základny Wizzairu ve Vilniusu. Na území pobaltských států již dříve rozšířil své aktivity Ryanair, nyní následuje i Wizzair. Svou základnu otevře 16. dubna 2011. Z Vilniusu pak bude možné s Wizzairem cestovat např. do Říma, Barcelony, Corku, Doncasteru, Eindhovenu anebo Londýna. Je jen škoda, že mezi destinace zatím nepatří jak Praha, tak také Brno.

Poslední zpráva bude věnována Ryanairu. Ten po nějaké době opět spustí pravidelné linky z francouzského Carcassonne do Corku, Glasgow a Porta. Naopak končí s linkou Carcassonne-Leeds. V letním jízdním řádu se opět objevili trasy Porto-Bristol, Porto-Birmingham, Porto-Pisa a Porto-Liverpool. Uvidíme, zda Ryanair v létě rozšíří počet linek z Brna.

Sbíráme pro vás akční letenky a to pravidelně. Registrujte se zdarma, a budeme vás pravidelně informovat o nejlevnějších letenkách na českém a slovenském trhu.

Vložil/a: Daniel Česák 02.11.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.