Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Nový dopravce - nová linka z Prahy do Curychu

Etihad Regional, en.wikipedia.orgLetecký dopravce Etihad Regional začne od 29. března 2015 provozovat novou linku z Prahy do švýcarského Curychu. Linka bude provozována denně a obsluhována bude letouny typu Saab 2000 s kapacitou 56 cestujích.

Etihad Regional je od ledna 2014 nové pojmenování švýcarských aerolinek Darwin Airlines, které mají základnu v Luganu. Tento především domácí regionální dopravce začíná postupně obsluhovat i lety do okolních států. Léta například do Itálie, Francie, Velké Británie, Nizozemí a nově bude létat i do České republiky. Dopravce Darwin Airlines spolupracuje s blízkovýchodním dopravcem Etihad Aiways. Flotila létá s letadly typu Saab 2000 a ATR 72-500.

Pro více informací navštivte stránky dopravce.

Interiér letounu Saab, en.wikipedia.org

Vložil/a: Martina Zemanová 20.10.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.