Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Plánujete v průběhu léta cestovat? Ať už jste rodina, student nebo single, myslete na cestovní pojištění.

cestovní pojištění

Cestování patří k neodmyslitelné součásti trávení volného času většiny z nás obzvláště během letních prázdnin a měsíců kolem nich. Všichni, kdo se chystají vyrazit do blízkých či vzdálených cizojazyčných zemí by neměli ponechat náhodě nepříjemné události, které se mohou přihodit.

Právě na ně se můžeme připravit, vyřídíme-li si rodinné cestovní pojištění či jiné. Záleží na našich požadavcích a specifikách cesty či dovolené.

Vyberte si levné cestovní pojištění s dostatečným krytím

Výhodou internetu je obzvláště to, že si lze porovnat, vybrat a sjednat cestovní pojištění jednoduše online odkudkoli potřebujete. Odpadá tak starost s vyřizováním v pojišťovnách, s tím spojené strávení času a financí na cestování.

Na internetových stránkách srovnejto.cz najdete 11 kvalitních, prověřených pojišťoven. Srovnání jejich nabídek cestovního pojištění a následné zakoupení Vámi vybraného cestovka zvládnete během pár minut přímo v rozhraní portálu srovnejto.

Díky cestovnímu pojištění si budete moci být jisti, že potřebovali-li byste náhodou lékařskou péči nebo hospitalizaci, nepřijdou vás náklady ne nemalé peníze. Pojištění je navíc možné sjednat i v den odjezdu, nemusí dojít k jeho podpisu, všechny dokumenty vám budou zaslány prostřednictvím e-mailu. Navíc můžete ušetřit až 50% ceny a vše uhradit přes PayU.

Studenti vyjíždí do světa čím dál častěji

Ano, je to tak, stále více mladých lidí využívá možnosti cestovat do zahraničí a není se čemu divit. S tím by mělo být automaticky spojeno cestovní pojištění pro studenty. I toto je možné sjednat na stránkách srovnejto.cz.

Užijte si dovolenou nebo pobyt v zahraničí se svými nejbližšími s pocitem bezpečí. Umožní vám to právě cestovní pojištění.

 

Vložil/a: Daniel Česák 08.07.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.