Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Poptávka po letenkách roste. Poroste i cena

Ilustrační foto. ČSA vykazují růst. Letenky zdražují, ale mi stále sbíráme pro vás nejlevnější letenky.

Letecký průmysl se pomalu dostává z recese. Dokládá to i jeden zajímavý statistický údaj - letiště Heathrow hlásí, že měsíc červenec byl nejrušnějším měsícem v historii tohoto letiště. Oživení pomalu hlásí většina letecký společností. Rostoucí poptávka posílá do vzdušného prostoru opět letadla, která v době krize spíše parkovala na letištích. A když poptávka roste, mají z toho aerolinky a letiště radost. Trochu méně radosti ovšem mají cestující. Při rostoucí poptávce totiž letecké společnosti nemusí až tak moc srážet své ceny dolů.

Podle Air Transport Association byly ceny letenek v ekonomické třídě v červenci o zhruba 4,5 % vyšší než ve stejném období minulého roku. Business třída hlásí zvýšení cen až o 8,5 %. Stále ovšem platí, že průměrně jsou ceny stále nižší, než byly před krizí a to o 15 %.

My pro vás sbíráme akční letenky. Registrujte se zdarma, a budeme vás pravidelně informovat o nejlevnějších letenkách na českém a slovenském trhu. I dnes se ceny těchto letenek pohybují pod 500,- Kč za letenku vč. tax.

Vložil/a: Daniel Česák 12.08.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!