Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Poptávka po letenkách roste. Poroste i cena

Ilustrační foto. ČSA vykazují růst. Letenky zdražují, ale mi stále sbíráme pro vás nejlevnější letenky.

Letecký průmysl se pomalu dostává z recese. Dokládá to i jeden zajímavý statistický údaj - letiště Heathrow hlásí, že měsíc červenec byl nejrušnějším měsícem v historii tohoto letiště. Oživení pomalu hlásí většina letecký společností. Rostoucí poptávka posílá do vzdušného prostoru opět letadla, která v době krize spíše parkovala na letištích. A když poptávka roste, mají z toho aerolinky a letiště radost. Trochu méně radosti ovšem mají cestující. Při rostoucí poptávce totiž letecké společnosti nemusí až tak moc srážet své ceny dolů.

Podle Air Transport Association byly ceny letenek v ekonomické třídě v červenci o zhruba 4,5 % vyšší než ve stejném období minulého roku. Business třída hlásí zvýšení cen až o 8,5 %. Stále ovšem platí, že průměrně jsou ceny stále nižší, než byly před krizí a to o 15 %.

My pro vás sbíráme akční letenky. Registrujte se zdarma, a budeme vás pravidelně informovat o nejlevnějších letenkách na českém a slovenském trhu. I dnes se ceny těchto letenek pohybují pod 500,- Kč za letenku vč. tax.

Vložil/a: Daniel Česák 12.08.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.