Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Ryanair začne létat na podzim z Prahy na letiště Beauvais u Paříže

Irský Ryanair rozšíří počet linek z ČR do Paříže. Od října 2018 nabídne přímé spoje z pražské Ruzyně na letiště Beauvais, které leží cca 60 km od hlavního města Francie. V obou směrech se bude létat 2x týdně.

 

Paříž patří mezi českými cestujícími k nejoblíbenějším destinacím. Za minulý rok do ní z pražského letiště bylo přepraveno 846 977 pasažérů. Novou linku by podle odhadů mohlo využít více než 34 tis. cestujících v obou směrech.

 

 

Web aerolinky Ryanair: www.ryanair.com

FB: www.facebook.com/ryanair

Twitter stránky: https://twitter.com/ryanair

Letiště Paříž Beauvais (BVA)

 

  Přehled současných přímých linek na trase Praha - Paříž , aerolinky: ČSA, Transavia, Air France, Vueling


Mohlo by vás zajímat: Změna v zavazadlové politice u Ryanairu

Od 15. ledna 2018 si můžete jedno malé zavazadlo navíc na palubu letounu vzít jen v případě, pokud jste si zakoupili možnost Přednostní nástup do letadla a 2 palubní zavazadla. Více informací na webu Ryanair - zde.

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 17.01.2018


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Rádi cestujete do Chorvatska? A pro letošek ještě žádnou dovolenou nemáte vybranou, zkuste se podívat na aktuální last minute dovolenou v Chorvatsku a vyberte si dovolenou podle svého gusta.


Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.